Biały stolik kawowy inny niż wszystkie

Jeśli spędzasz dużo czasu w dziennym pokoju na pewno nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez stolika kawowego. Jednak jasne pomieszczenia z białymi meblami bardzo często są kopiami sąsiedzkich mieszkań z oklepanymi stolikami kawowymi z popularnych salonów meblowych. Sprawdź gdzie szukać białego lakierowanego stolika kawowego, który będzie inny niż wszystkie i zostanie najważniejszym elementem wystroju pokoju dziennego.

Designerski biały stolik kawowy

stolik kawowy biały lakierowanyMeblowanie dziennego pokoju często wymaga od właściciela cierpliwości i czasu. Najtrudniejszą metodą, jaką można zastosować, aby zdobyć niebanalne meble jest zaoszczędzenie większej kwoty i wybranie droższej wersji oferowanej przez sklepy dużych marek meblowych. Taki stolik kawowy biały lakierowany może mieć wówczas niespotykany kształt. Jeszcze kilka lat temu furorę robił okrągły stolik, który wystarczyło rozsunąć, aby zyskać dodatkowe trzy piętra na przekąski podczas maratonów filmowych organizowanych ze znajomymi. Kolejnym, tańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty lokalnych antykwariatów. Dzięki odrobinie kreatywności i białej farby można wydobyć ze zwykłego, zapomnianego już stolika kawowego niebywały urok. A co najważniejsze można to zrobić samemu, dzięki czemu uda się zaoszczędzić pieniądze na renowacji. Jeśli natomiast pieniądze to nie problem, a właścicielowi wnętrza zależy na profesjonalnym odświeżeniu mebla, może skorzystać z oferty osób zajmujących się renowacją powierzonych im stolików i krzeseł. Dla wielu osób dobrym sposobem na zdobycie mebli jest przeglądanie klubów zakupowych z modnymi dodatkami do domów. Bardzo często można na nich trafić na naprawdę ciekawe półki, regały czy właśnie stoliki kawowe. Jednak to rozwiązanie wymaga czasu, gdyż jest zależne od aktualnych kampanii prowadzonych przez klub.

Warto także pamiętać, że w dużych miastach są organizowane przeciwieństwa pchlich targów, nazywane targami rzeczy ładnych. Są to weekendowe imprezy na których rękodzielnicy wystawiają swoje prace. Bardzo często są to niepowtarzalne meble projektowane przez studentów designu oraz amatorów dłubania w drewnie lub nowocześniejszych materiałach jak PCV. Mając w zanadrzu wizytę na takich targach warto także skorzystać z okazji i kupić parę ciekawych dodatków.