But drewniak w roz. 41

Kilka lat temu, a dokładniej rzecz przedstawiające będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, postanowiłam, że otworzę swoją własną, nową, jednoosobową działalność gospodarczą. Chciałam wtedy zacząć produkcję butów. Stawiałam przede wszystkim na buty medyczne, czyli popularnie drewniaki.

Rozmiar 41 najpopularniejszym wśród wszystkich drewniaków

drewniaki 41Dlaczego postanowiłam otworzyć nową firmę, która miała się zajmować produkcją butów-drewniaków? Otóż zmusiłam mnie do tego po części sytuacja. W ówczesnym czasie przypada bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych i tak straciłam pracę. Zakład pracy, w którym pracowałam został zlikwidowany z powodu kryzysu i musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Najpierw szukałam czegoś na etacie, jednak po jakimś czasie zdecydowałam, że lepiej i szybciej będzie otworzyć swoją własną firmę. Zdecydowałam wtedy, że będę produkować buty drewniaki. Bardzo szybko okazało sie, że najpopularniejsze są męski drewniaki 41. Są one bardzo uniwersalne jeśli chodzi o europejskiej stopy. Taki rozmiar przeróżnych rodzajów butów był zawsze najczęściej wybierany wśród mężczyzn. Co ciekawe jeśli chodzi o damskie drewniaki w rozmiarze 41 są one również często wybierane w porównaniu do innego rodzaju obuwia damskie. Być może jest to spowodowane tym, że w przypadku takich butów rozmiar 41 mogą wybierać zarówno panie, które noszę normalnie rozmiar 40, jak i kobiety mające rozmiarówkę 42.

Aktualnie jestem jednym z największych producentów butów drewniaków na skalę europejski, a za niedługo będę także w czołówce światowej. Produkuje przede wszystkim obuwia, które trafia do szpitali. Robie buty pod specjalne zamówienia. Co ważne, liczy się dla nasz przede wszystkie jakość naszych produktów.