Doskonały Alphanova Sun

 

Przebywanie na słońcu bez odpowiedniej ochrony, wiąże się z powstaniem niebezpiecznych poparzeń, szczególnie w godzinach, kiedy słońce jest najwyższej. Żeby tego uniknąć, trzeba stosować specjalne kremy z filtrami przeciwsłonecznymi.

W jakiej formie są produkty Alphanova?

alphanova sunNasza skóra nie potrafi się samodzielnie chronić przez promieniowaniem słonecznym, które wnika w głąb skóry i uszkadza jej komórki. Nadmierna ekspozycja na słońcu może nawet powodować raka skóry, więc lepiej się zawczasu chronić. Najlepszy będzie Alphanova Sun w formie spray, który łatwo się rozprowadza na skórze. Ma lekką konsystencję mleczka, które się nie klei, szybko wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Poza sprayami dostaniemy także produkty w formie żeli, mleczek czy klasycznych kremów. Firma Alphanova jako jedna z nielicznych na rynku, wytwarza swoje produkty tylko z naturalnych składników, dzięki czemu są one bezpieczne dla dzieci, dorosłych i osób z alergiami. Wysokość filtra należy dobrać do fototypu skóry. Czy na przykład osoby z jasną karnacją i wrażliwą skórą  oraz dzieci, powinny stosować najwyższą ochronę wynoszącą pięćdziesiąt. Dzięki takiemu wysokiemu filtrowi, skóra jest doskonale chroniona przez wiele godzin, ale trzeba pamiętać, że co jakiś czas trzeba na skórę nakładać kolejną warstwę produktu, aby zachować ciągłość ochrony. Produkty marki Alphanova przeważnie znajdziemy w aptekach w opakowaniach w pojemności od pięćdziesięciu do nawet dwustu mililitrów, więc można je łatwo ze sobą zabrać.

Kiedy rozpoczyna się letni sezon, to warto od samego początku chronić swoją skórę specjalnymi preparatami, które zabezpieczą naszą skórę wielopoziomowo. Przeciętnie za krem z filtrami ochronnymi trzeba zapłacić od trzydziestu do nawet osiemdziesięciu złotych.