Dywan został wyczyszczony

Dzisiaj po pracy pojechałam do sklepu, w którym można kupować różne środki do czyszczenia. Lubię ten sklep bo pracują w nim wykwalifikowane osoby, które znają się na swojej pracy. Zawsze kiedy potrzebuje jakiegoś dobrego środka udaję się tam i proszę o pomoc. Do tej pory zawsze zostawałam dobrze obsłużona i każdy zakupiony środek spełniał moje oczekiwania.

Udało się wyczyścić dywan

czyszczenie dywanów ŁódźMój syn wczoraj zaczął bawić się córki pisakami. Zupełnie nie wiem kiedy to się stało. Jak już się zorientowałam, że za długo jest cisza i poszłam do córki pokoju złapałam się za głowę. Cały jej dywan był popisany a ja niestety nie mogłam go doczyścić. Poprosiłam córkę żeby schowała tak pisaki, żeby Mikołaj nie mógł ich sam wyciągać. Martwiłam się troszkę bo dywan, który został zniszczony był prawie nowy. Próbowałam różnych rzeczy jednak nic nie usuwało śladów po pisakach. Kiedy powiedziałam pani w sklepie, ze potrzebuję środek na usunięcie śladów od pisaków z dywanu pani poleciła mi pewien proszek. Miałam nim posypać dywan i poczekać z dwie godziny a następnie wetrzeć go w dywan i odkurzyć. Czyszczenie dywanów Łódź można było zamówić w wielu profesjonalnych firmach jedna usługi takie były dosyć drogie. Postanowiłam, że na początku samodzielnie spróbuje przy wykorzystaniu poleconego środka a jeśli on sobie ze śladami po pisakach nie poradzi to zgłoszę się do odpowiedniej firmy.

Na szczęście środek, który został mi polecony przez panią ze sklepu był idealny. zrobiłam wszystko tak jak było napisane w instrukcji. Tak samo mówiła mi pani w sklepie. Kiedy odkurzyłam dywan i zobaczyłam, że nie ma na nim żadnych śladów ulżyło mi. Dywan był czysty i pachnący. Nie musiałam już zamawiać firmy, która specjalizuje się w czyszczeniu dywanów. Warto najpierw spróbować swoich sił.