Gdzie szybko odzyskam dane z komórki?

Ostatnio nie zauważyłam, jak przed samochodem wypadała mi komórka z torebki. Niestety, ale zauważyłam to dopiero, kiedy przejechałam telefon. Próbowałam go ratować zaniesieniem do serwisu, ale na miejscu dowiedziałam się, że uszkodzenia są na tyle duże, że bardziej opłaca się kupić nowy niż naprawiać ten. Na telefonie nie zależało mi jednak tak bardzo, jak na odzyskaniu danych z niego. Musiałam znaleźć jakiś profesjonalny serwis, gdzie będę mogła wykonać taką usługę.

Profesjonalista odzyskał mi dane z komórki

szybkie odzyskiwanie danych z telefonu w gdańskuMam przyjaciela, który studiuje mechanikę. Spytałam go czy wie, gdzie znajdę szybkie odzyskiwanie danych z telefonu w gdańsku. Polecił mi jeden z serwisów, który jest prowadzony przez jego starszego kolegę. Powiedział mi, że to prawdziwy fachowiec i sam nie raz korzystał z jego usług. Sprawdziłam, gdzie znajduje się w Gdańsku jego serwis. Tak się złożyło, że pracowałam niedaleko. W przerwie obiadowej udałam się z moim telefonem do tego polecanego serwisu. Kolega przyjaciela choć nie bez problemów to jednak szybko uporał się z problemem. Okazało się, że płytka główna nie została uszkodzona do końca i udało się odzyskać z niej dane. Cała usługa została wykonana od ręki. Zdążyłam to zrobić w czasie przerwy obiadowej. Fachowiec polecił mi także, abym do nowego telefonu zainwestowała w kartę pamięci. Nie jest to duży wydatek, a w przypadku jakiegoś niespodziewanego zdarzenia pozwala zaoszczędzić dużo czasu, nerwów i pieniędzy. Karta pamięci jest urządzeniem zewnętrznym, które w razie czego można wyjąć jednym ruchem z telefonu. Dane ze swojego telefonu dostałam zgrane na pendrive, mogłam sama przekopiować je do nowego telefonu, gdy będę go już miała lub pan zaproponował mi, że mogę to zrobić u nich w serwisie. Ponieważ jestem osobą dość słabą w systemach informatycznych postanowił skorzystać z tej opcji. 

Po zakupieniu nowego telefonu od razu dokupiłam do niego kartę pamięci. Chociaż ostatecznie wszystko zakończyło się szczęśliwie wolałam już nie ryzykować. Miałam farta, że samochód nie uszkodził tej części płytki odpowiedzialnej za pamięć telefonu. Przy okazji wystawiłam bardzo dobrą opinię temu serwisowi. Napisałam w niej, że działają bardzo szybko i sprawnie i są specjalistami od ciężkich przypadków. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.