Gdzie w Bydgoszczy wypożyczę vana?

Pojawiła się okazja, abyśmy razem z kolegami wybrali się na mecz piłki nożnej naszej reprezentacji, który odbywał się zagranicą. Udało nam się dostać sześć biletów i zdecydowaliśmy się pojechać. Teraz jeszcze musieliśmy tylko, znaleźć środek transportu, którym pojedziemy. Jeden ze znajomych zaproponował, żebyśmy pojechali vanem. Powiedziałem, że jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzięki temu cała podróż nie będzie dla nas droga. Postanowiłem się tym zająć.

Udało mi się wynająć vana na kilka dni

całoroczny wynajem vanów z bydgoszczyMyślałem, że nie będę miał z tym problemu, ponieważ w okolicy jest co najmniej kilka wypożyczalni samochodów. Jednakże, okazało się że w większości miejsc, takie samochody są dostępne tylko w sezonie letnim. W jednej wypożyczalni powiedzieli mi, że oni sami wynajmują takie samochody na lato, ponieważ w okresie zimowym zainteresowanie nimi jest tak nikłe, że nie opłaca im się ich trzymać na parkingach. Jednakże, udało mi się dostać namiary na miejsce, gdzie świadczą całoroczny wynajem vanów z bydgoszczy. Nie tracąc czasu udałem się w to miejsce. Na szczęście siedziba tej firmy znajdowała się w samym centrum Bydgoszczy, dlatego nie miałem daleko i jeszcze tego samego dnia wpłaciłem kaucję i zaliczkę na poczet wynajmu vana. udało mi się dostać bardzo dobry, wysokiej klasy, samochód siedmioosobowy. Ważne było dla mnie to, że miał on duży bagażnik i posiadał klimatyzację i podgrzewane siedzenia. jego cena była dosyć niska, przystępna, dlatego żaden ze znajomych, którzy mieli ze mną jechać nie sprzeciwiali się. Miesiąc później pojawiliśmy się przed wypożyczalnią, żeby odebrać nasz samochód i udać się na wycieczkę. Byliśmy z niego bardzo zadowolony. Podpisałem jasną i klarowną umowę najmu, a także wpłaciłem resztę pieniędzy. Najważniejsze było dla mnie to, że w tej wypożyczalni nie nakładali na klientów limitu kilometrów. 

Dzięki temu mogliśmy nie martwić się o kilometry i podczas wycieczki zwiedzić także okoliczne miasta. Kolejna zaletą było to, że w samochodzie wolno było palić i przewozić zwierzęta. Mogliśmy także zamówić usługę odstawienia samochodu w dowolne miejsce w Bydgoszczy, co nam się bardzo przydało, bo po powrocie nie musieliśmy jechać do siedziby wypożyczalni, żeby zdać samochód i podpisać, że auto zostało odstawione w takim samym stanie w jakim go dostaliśmy.