Herbatka w prezencie dla klienta

Jak zawsze o tej porze roku, czyli przed świętami musimy się zdecydować na to co będziemy wysyłać w paczkach do naszych klientów. Co roku są to kalendarze firmowe plus jakiś dodatkowy upominek. Czasami sami zawozimy takie prezenty do klientów i dajemy je podczas uroczystej kolacji, a czasami po prostu są one nadawane kurierem. Wiadomo, że przy tak dużej bazie osób, z którymi współpracujemy nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich tak jak Święty Mikołaj. 

Elegancka skrzynka z herbatami

zestaw herbat w skrzyncePo wielu naradach w końcu zdecydowaliśmy, że oprócz kalendarza w prezencie znajdzie się zestaw herbat w skrzynce. Są one bardzo eleganckie, a nawet jak ktoś nie lubi herbaty to będzie mógł podzielić się upominkiem z rodziną czy znajomymi. Uważam, że jest to prezent uniwersalny pasujący dla kobiet, jak i również mężczyzn. Jeden z naszych dostawców nawet przesłał nam ofertę na taki świąteczny zestaw herbat w skrzynce. Herbatę można wypić, a skrzyneczkę zostawić na jakieś pierdółki czy nawet na pamiątkę, ponieważ jest bardzo solidnie wykonana. Nie da się ukryć, że po otworzeniu takiej skrzyneczki nasze zmysły obezwładnia niezwykły aromat mieszanek herbat, które się tam znajdują. Zapach jest niesamowity, a rodzai herbat jest tak dużo, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Ja sam mam zamiar zakupić taki zestaw dla rodziców. Wiem, że lubią takie prezenty. Zresztą jest to dość uniwersalne rozwiązanie na różnego rodzaju okazję. Myślę, że nawet w prezencie ślubnym można podarować taki zestaw zamiast kwiatów, czy wina. Jest to dość oryginalny prezent, ponieważ niewiele osób wie, że takie zestawy są dostępne w sklepach. I to oprócz herbat można również dodać do zestawu kubki, łyżeczki i dodatki typu cytrynka w syropie, która dodatkowo podkreśla smak herbaty. Możliwości jest wiele, więc dla każdego znajdzie się coś na prawdę miłego. 

Nasi klienci byli bardzo zadowoleni z prezentu. Przynajmniej taki feedback otrzymaliśmy podczas poświątecznych rozmów. Zestaw herbat w skrzynce był strzałem w dziesiątkę. Do tego z kalendarzem na następny rok stanowił niezwykle praktyczny prezent. Moi rodzice również byli bardzo zadowoleni z prezentu, tym bardziej, że w ich skrzynce znalazły się dodatkowo spersonalizowane kubeczki z łyżeczką do herbaty.