Jak mocować pasek od torebki?

 

Duża liczba osób narzeka na słabą wytrzymałość pasków i uchwytów od toreb czy też pasków. Jak się jednak okazuje, wina nie leży po stronie paska, ale elementu, który go podtrzymuje. Dlatego też warto go wymienić, aby pasek nie mógł się urwać.

Zastosowanie metalowych kółek

metalowe półkółkaWiele osób narzeka na słabą jakość pasków, które służą do noszenia torebek czy tez toreb. Problem jednak nie leży po stronie paska, ale elementu, który służy do jego podtrzymywania i regulacji. Dlatego też warto te elementy wymienić na metalowe półkółka, które można kupić w internetowych hurtowniach z akcesoriami kaletniczymi. Takie półkółka oprócz samego utrzymywania pasków od toreb czy też plecaków, mogą pełnić także bardzo ważną funkcję estetyczna. Szczególnie dobrze dopasują się one do wyglądu tych bardziej eleganckich elementów galanterii. W internetowych hurtowniach sprzedających elementy kaletnicze, bez trudu znajdziemy odpowiadające nam metalowe półkółko. Są one tam dostępne w wielu różnych wersjach, różniących się kolorem, ale też przede wszystkim średnicą. Dzięki temu można je będzie dopasować do niemal każdej torebki, czy tez każdej torby podróżnej jak i sportowej. Dzięki temu, że kółka z metalu są tak wytrzymałe, sytuacje w której pasek od naszej torby się urwie, będą ograniczone do minimum. Wpływa to oczywiście na stopniowo rosnąca popularność właśnie takich elementów kaletniczych, gdyż dzięki nim korzystanie z toreb i torebek może być znacznie bardziej komfortowe. Warto pamiętać jednak o tym, że warto kupować jedynie kółka kaletnicze wykonane z metalu.

Wiele osób narzeka na niska wytrzymałość pasków od toreb czy torebek. Za ich wytrzymałość odpowiada jednak słabej jakości system mocowania, zazwyczaj w postaci plastikowych klamer zaciskowych. Dlatego warto go wymienić na taki, który jest oparty o metalowe elementy, znacznie bardziej wytrzymałe.