Jak pomóc sobie w chorobie?

Uzdrawianie energią jest tak stare jak stary jest świat. Wiele by można o nich czytać i opowiadać. Uzdrawianie ma swoje korzenie w naukach pochodzących z dalekiego wschodu. Ludzie cenią sobie zdrowie i dążą do tego aby czuć się jak najlepiej.

Uzdrawianie samego siebie energią życiową

samouzdrawianie praniczneSzczególnie należy podkreślić fakt, że to sam człowiek ma w sobie energię, z której korzysta. Ta naturalna energia nazywana jest praną. Korzystamy z niej podczas całego naszego życia. Jednak na czym polega uzdrawianie praną? Uzdrawianie praniczne opiera się na pracy z aurą oraz czakrami. W tej metodzie energia nie jest przekazywana za pomocą dotyku. Praca przy pomocy czakr oraz aury wymaga dużej delikatności i daje ogromne możliwości leczenia. Choć wyróżniamy uzdrawianie praniczne oraz samouzdrawianie praniczne do trudniejszej metody zdecydowanie zalicza się samouzdrawianie. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka, ale najważniejsze jest to, że należy skupić się na tym co przekazać chce nam nasze własne ciało. Nie jest to proste, gdyż wymaga wzmożonej koncentracji oraz samodyscypliny. Jednak efekty mogą nas naprawdę zaskoczyć. Uzdrawianie praniczne nie ma za zadanie wyprzeć leczenia metodami konwencjonalnymi jedna ma je wzbogacić gdy efekty są mało zadowalające. Aktualnie uzdrawianie praniczne jest metodą dostępną dla każdego. Nie zawsze jednak tak było. Dzięki mistrzowi Choa Kok Sui, który dostosował starożytne metody do naszych potrzeb samouzdrawianie dostępne jest dla każdego. Metodą tą możemy wyleczyć się ze zmian skórnych, czy pomóc usunąć kamienie nerkowe.

Prosta i jasna metoda nie wymaga od osoby chcącej się uleczyć szczególnych darów i umiejętności. Sztuka ta polega na wypracowaniu pewniej techniki i poznaniu własnego ciała, które zakomunikuje nam jakie miejsca w naszym ciele są chore.