Jak wygląda Level 1.0?

Rower górski Level 1.0 to absolutnie podstawowa wersja, od której nie ma co oczekiwać najdroższych części i nowatorskich rozwiązań. Natomiast to, co może nam dać to wysoką jakość, korespondującą z rozsądną ceną. Bowiem Level 1.0 to jeden z najtańszych, jeśli nie najtańszy, markowy rowerów górskich, jaki możemy znaleźć na polskim rynku. 

Wytrzymały i solidny Level 1.0 od Krossa 

kross level 1.0Jeżeli szukamy taniego roweru górskiego to 1.0 jest modelem, który na pewno nam się spodoba. I nie chodzi tu tylko o jego unikalny, sportowy design, ale przede wszystkim o parametry techniczne i jakość wykonania. W Kross Level 1.0 mamy do czynienia z aluminiową ramą, wspartą na kołach w rozmiarze dwudziestu dziewięciu cali. Rozmiar kół ma tu duże znaczenie, ponieważ zapewnia lepszą przyczepność, zwłaszcza przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Są także nieocenione przy pokonywaniu stromych zjazdów. Warto też zwrócić uwagę na amortyzator ze stu milimetrowym skokiem, dzięki któremu pokonywanie nierówności terenowych jest dziecinną igraszką. Jeżeli chodzi o hamulce, to w 1.0 znajdziemy mechaniczne tarczówki, które sprawdzą się niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Warto zauważyć, że Levele to jedne z najczęściej kupowanych “górali” w naszym kraju, a “jedynka”, z racji swojej niskiej ceny cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, bowiem na jej przykładzie widać jak na dłoni filozofię marki, czyli wysoka jakość w rozsądnej cenie. Ten, jak i inne modele Krossów możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, a także u jego autoryzowanych przedstawicieli oraz partnerów biznesowych. Koszt Levela 1.0 to niecałe tysiąc pięćset złotych, co czyni go jednym z najtańszych jednośladów na rynku. Mimo niskiej ceny zachowuje klasę i jest wyposażony w zadowalającej jakości markowy osprzęt. Co trzeba przyznać jest kluczowe, jeśli oczekujemy od roweru bezawaryjności. 

Level “jedynka” to najniższy model w serii, a mimo tego cieszy się niesłabnącą popularnością. I trudno się dziwić, bowiem to naprawdę udana produkcja, na której winni się wzorować rynkowi konkurenci Krossa. Zarówno jakość wykonania, jak i osprzęt stoją na najwyższym poziomie, a to gwarantuje nam jazdę bezproblemową i w pełni komfortową, nawet na ciężkich, górskich szlakach.