Klienci chętnie kupują naszą kostkę granitową

Jestem przedstawicielem handlowym w dobrej firmie. Nasza firma produkuje wysokiej jakości kostkę brukową. Pracuję na swoim stanowisku od kilku nastu lat i bardzo lubię swoją pracę. Pamiętam jak zaczynałam moją przygodę z tą firmą to nie miałam żadnej wiedzy odnośnie towaru, który miałam oferować klientom. Firma dopiero rozpoczynała swoją działalność w naszym mieście a ja poszukiwałam długo pracy. Byłam bardzo zmobilizowana i wiedziałam, że muszę się tego wszystkiego nauczyć. Firma oferowała szkolenia, auto służbowe i dobry produkt a to było najważniejsze.

Polecałam klientom kostkę granitową

producenci kostki granitowejNa początku praca wydawała mi się łatwa ale okazało się, że sprzedanie towaru to nie jest takie proste jak myślałam. Towar był elegancki. Dobrze się prezentował. Klient mógł zdecydować jaka wielkość kostki będzie dla niego odpowiednia. Musiałam sporo się najeździć i sporo szukać klientów żeby na początku coś sprzedać. Firma był mało znana w naszym mieście i było to wyjątkowo czasem trudne. Nie poddałam się jednak bo warunki finansowe były dobre a ja potrzebowałam pieniędzy. Poświęciłam swój czas. Dzieciaki były pod opieką męża i teściowej kiedy ja jeździłam po budowach, deweloperach i szukałam swoich klientów. Udało się. Z dnia na dzień miałam więcej zamówień. Wiedziałam już jak prezentować towar żeby zachęcić klientów do zakupu. Kostka brukowa produkowana przez nasza firmę z dnia na dzień była coraz bardziej doceniana przez naszych klientów. Współpracowałam z klientami biznesowymi, którzy szukali jej do swoich firm ale też z klientami prywatnymi, którzy kupowali ode mnie kostkę brukową do swoich tarasów, podjazdów. Producenci kostki granitowej w dzisiejszych czasach mają sporą konkurencję. Kostka brukowa, którą się produkuje musi spełniać wiele wymagać. Musi być solidna i odporna na warunki atmosferyczne. Powinna być w różnych rozmiarach. Na to klienci zwracają ostatnio szczególną uwagę. Kostka brukowa zawsze będzie chętnie kupowana przez klientów. Cieszę się, że na początku mojej pracy się nie poddałam chociaż nie raz było mi ciężko.

Teraz jestem fachowcem w swojej dziedzinie. Znam się na kostce granitowej jak nie jeden mężczyzna. Kostka granitowa, którą oferuję moim klientów jest przez nich doceniana. Staram się zaproponować zawsze korzystne ceny. Mam takie możliwości i zawsze przy większych zamówieniach moi klienci mogą liczyć na fajne rabaty. Pieniądze są potrzebne przy budowie i nasza firma to rozumie. Dzięki temu robimy sobie reklamę bo nasi klienci polecają nasz towar dalej wśród znajomych czy w rodzinie.