Komplet ubranek dla dziecka

 

Każdy kto ma dziecko, wie jak kosztowne może być skompletowanie wyprawki dla niego, ponieważ zawiera ona sporo produktów. Część z nich potrafi naprawdę sporo kosztować, jak na przykład wózek czy łóżeczko, ale jest też sporo znacznie tańszych.

Co zawierają komplety ubranek z body?

komplet body dla chłopcaNiejedna mama szaleje na punkcie małych ubranek dla noworodków i niemowląt i ciężko jej zrezygnować z zakupu kolejnej pary. Nie ma się co dziwić, bo w dzisiejszych czasach wybór odzieży dziecięcej jest ogromny. Kiedyś można było kupić kilka rodzajów w paru kolorach, a teraz każdy maluch może wyglądać inaczej. Mamy przeważnie kupują ubranka dostosowane do płci dziecka, ponieważ przeważnie różnią się kolorem i czasem również fasonem. Można je kupować oddzielnie lub w specjalnie przygotowanych zestawach, które pozwalają na zaoszczędzenie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu złotych. Kupują komplet body dla chłopca możemy zapłacić mniej o dziesięć, dwadzieścia, a nawet połowę cenę. Takie komplety mogą zawierać dwie, trzy, pięć, a także więcej par body, które z pewnością się przydadzą każdej mamie. Są one dostępne w jednakowych rozmiarach lub w kilku, zapewniając ubranie na kilka miesięcy. W sklepach z odzieżą dla niemowląt znajdziemy body w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem w różnych kolorach dedykowanych dla chłopców lub dziewczynek. Wszystkie są uszyte z miękkiej i bezpiecznej bawełny, która pozwala skórze oddychać i nie powoduje podrażnień. Body to z pewnością najbardziej praktyczne ubranko.

W sklepach znajdziemy także komplety kierowane do jednej płci, które mogą się składać z body, spodenek, opaski czy spódniczki albo ze spodenek, pajacyków i kaftaników. Dla chłopca przeważnie mają nadrukowane pojazdy lub są w odcieniach błękitu.