Korzystam z usług firmy sprzątającej biura

Jestem właścicielem firmy, w której pracuje kilkanaście osób. Biuro mojej firmy mieści się w większym budynku, w którym swoją siedzibę ma również sporo innych firm. Kiedy przeniosłem swoją rozrastającą się firmę do obecnej lokalizacji to zastanawiałem się nad tym jak będzie wyglądało sprzątanie mojego biura. W poprzedniej lokalizacji zajmowała się tym zatrudniona na kilka dni w miesiącu osoba. Kwestia sprzątania rozwiązała się bardzo szybko.

Firmy sprzątające mają umowy z administratorami biurowców

sprzątanie biur LublinOkazało się, że w nowym biurowcu, do którego się przenieśliśmy, kwestie sprzątania załatwione są w inny sposób. Przedstawiono mi propozycję skorzystania z usług firmy sprzątającej współpracującej z właścicielem biurowca. Przyznam szczerze, że ta propozycja była bardzo korzystna cenowo. Wynika to oczywiście z tego, że każda firma wynajmująca w tym biurowcu lokal korzysta z tej samej zaproponowanej przez administratorów firmy. Na podstawie ogólnej umowy z właścicielem biurowca wszystkie firmy, które wynajmują w nim powierzchnię mogą skorzystać z promocyjnej oferty na sprzątanie biur Lublin jest miastem, w którym taka praktyka stosowana jest w każdym kompleksie biurowym. Ja w każdym razie od razu zdecydowałem się skorzystać z takiej propozycji. Musiałem się tylko spotkać z szefem tej firmy sprzątającej i ustalić indywidualne warunki współpracy. Zdecydowałem się na opcję porządnego sprzątania biura raz w tygodniu. Taki luksus kosztuje mnie kilkaset złotych na miesiąc. Taka częstotliwość prac porządkowych w zupełności wystarczy do tego, żeby w moim biurze było zawsze czysto i schludnie. Muszę przyznać, że nawet nie wiedziałem, że sprzątanie biur działa na takiej właśnie zasadzie. Tym czasem jest to świetne rozwiązanie, bo sprzątaniem wszystkiego zajmuje się tylko jedna firma.

Takie rozwiązanie jest również dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o udostępnienie powierzchni do jej sprzątania. Nie muszę być rano obecny, ponieważ samo sprzątanie wykonywane jest stale przez te same osoby. Mają one swoje identyfikatory, ale i tak portierzy w biurowcu znają każdą taką osobę. Odkąd moje biuro jest sprzątane przez wynajętą firmę to jeszcze nigdy nie zdarzyły się jakiekolwiek niedomówienia z tym związane. Jestem bardzo zadowolony z tego, że w moim biurze jest zawsze czysto.