Kserokopiarkę wynajmuję wraz z opcją serwisowania

 

Urządzeniem w moim biurze, którego używa się niemalże bez przerwy jest kserokopiarka. Nic dziwnego, bowiem prowadzę dosyć dużą agencję ubezpieczeniową. Działam co prawda w pojedynkę, ale klientów mam całkiem sporo. Pewnie za niedługo będę musiał zatrudnić pracownika, ale na razie radzę sobie świetnie samemu. I to właśnie kserokopiarka jest tym urządzeniem, które w mojej pracy przydaje się najbardziej.

Kserokopiarkę naprawiano mi tylko raz

naprawa kserokopiarek warszawaPrzez cały dzień drukuję dla klientów umowy oraz kseruję przyniesione przez nich dokumenty. W tym celu wynająłem od firmy obsługującej biura doskonałe i szybkie w działaniu urządzenie wielofunkcyjne. Przyjęło się je nazywać kserokopiarką, więc niech tak będzie. Jak na razie to właśnie kserokopiarka jest moim najwydajniejszym pracownikiem. Jak już wspomniałem – urządzenie to wynajmuję. Bo tak to w tej chwili działa, że nie kupuje się do firmy kserokopiarek. Wynika to z prostej przyczyny. Na normalnie zakupione na własność urządzenie dostaje się dwa lata gwarancji. W tym czasie naprawa kserokopiarek Warszawa jest całkowicie darmowa. Ale to są przecież tylko dwa lata, a takiego drogiego urządzenia używa się potem nawet przez dekadę. Dlatego właśnie ja korzystam z opcji najmu kserokopiarki. Płacę miesięczną opłatę i w ramach tego mam do dyspozycji urządzenie i jego serwisowanie. Nawet wymianę toneru wykonują u mnie serwisanci i robią to na drugi dzień po złożeniu przeze mnie zamówienia. Jest to bardzo wygodna opcja. Tym bardziej, że ostatnio musiałem skorzystać z opcji naprawy mojego urządzenia. Było to konieczne, ponieważ zaciął się papier, ale w taki sposób, że samodzielnie nie dało się go wyjąć. Wezwałem serwisanta, który zjawił się w mojej firmie już po godzinie. Naprawa została wykonana na miejscu i dzięki temu płynność działania mojej firmy została uratowana.

Do tej pory tylko raz musiałem skorzystać z serwisu mojej kserokopiarki, ale wiem, że mam taką możliwość nawet po gwarancji. Nie muszę się martwić o działanie mojego urządzenia ani o materiały eksploatacyjne. Wszystko zapewnia mi firma, która wynajmuje mi urządzenie. Płacę im tylko miesięczną opłatę zależną od ilości kartek, które wydrukuje. To bardzo uczciwe i korzystne dla mojej firmy rozwiązanie. A w każdej chwili mogę wymienić urządzenie na nowe.