Kto w Poznaniu zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem?

 

Jestem administratorką wspólnoty mieszkaniowej. Ostatnio mieszkańcy bloku zwrócili uwagę na to, że dobrze byłoby znaleźć firmę sprzątającą, która zajęłaby się sprzątaniem klatek schodowych oraz innych wspólnych terenów mieszkańców. Wydzielony został specjalny fundusz na ten cel, uzbierany z czynszu, który właściciele mieszkań wpłacają do administracji. Teraz, nie pozostało mi już nic innego, jak tylko zająć się znalezieniem odpowiedniej firmy, która będzie tania i solidna.

Zatrudniłam firmę do sprzątania klatki schodowej

polecane sprzątanie klatek schodowych - PoznańDo tej pory nie zatrudniałam nigdy firmy sprzątającej, dlatego nie za bardzo wiedziałam, czym powinnam się kierować przy jej wyborze. Od osób, które miały w tym temacie większe doświadczenie dowiedziałam się, że powinnam wybrać taką firmę, która posiada doświadczenie w sprzątaniu terenów zewnętrznych i budynków gospodarczych. Będę miała wtedy pewność, że będą oni posiadali odpowiedni, profesjonalny sprzęt czyszczący, który szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie wyczyści wszystkie części wspólne budynku. Znalazłam na internecie firmę, która oferowała polecane sprzątanie klatek schodowych – Poznań był miejscowością, w której wykonywali swoje usługi i nie pobierali dodatkowych opłat za dojazd do klienta. Mieli bardzo szybkie terminy i po podpisaniu umowy, mogli rozpocząć wykonywanie swojej usługi sprzątającej. Dużym atutem tej firmy było również to, że samodzielnie zaopatrywali się oni w środki czystości i było to już wliczone w cenę, dlatego nie musiałam dodatkowo wyodrębniać mieszkańcom funduszy na zakup tego typ produktów. Już wkrótce przekonałam się, że wybór tej firmy był słuszny. Przede wszystkim dlatego, że działali ono bardzo sprawnie i solidnie. W ciągu kilku godzin byli w stanie kompleksowo wyczyścić wszystkie klatki schodowe, schody, windę, a nawet umyć okna na korytarzu.

Najważniejsze było jednak to, że mieszkańcy bloku byli zadowoleni z ich usług. Ekipa sprzątająca przychodziła raz dziennie, żeby pozamiatać i odkurzyć klatkę, natomiast raz w miesiącu na większe sprzątanie, co również było bardzo dobrą opcją, ponieważ cena za takie cykliczne sprzątanie była bardzo niska, przystępna. W ten sposób za niewielką cenę udało mi się znaleźć bardzo dobrą firmę sprzątającą do obsługi bloku.