Montaż paneli lvt w gabinecie

Wykupiłem jakiś czas temu większą powierzchnię w biurowcu i dzięki temu mogłem pozwolić sobie na większy gabinet wraz z salą konferencyjną. Często spotykałem się z kontrahentami w swoim biurze i taka przestrzeń była mi zdecydowanie potrzebna. Remont zleciłem wykonać najlepszej firmie.

Wybór odpowiednich paneli do gabinetu

panele lvtMiałem ograniczony budżet na remont, bo sporo kasy wydałem na kupno większego lokalu, ale byłem zaradny i wiedziałem, że uda mi się wszystko zorganizować. Podłogę chciałem mieć drewnianą, jednak nie była ona dostępna na moją kieszeń. Kierownik ekipy remontowej polecił mi panele lvt, które kładł u wielu klientów i był nimi zachwycony. Wyglądały jak prawdziwa podłoga drewniana i na dodatek były odporne na czynniki zewnętrzne, co przekonało mnie do kupna takich paneli. Osobiście pojechałem do sklepu z panelami, żeby wybrać takie, które mi się podobały najbardziej. Faktycznie, wszystkie prezentowały się bardzo dobrze i zdecydowałem się na panele w ciemnym kolorze. Gabinet urządzić planowałem w jasne meble i tym bardziej ciemna podłoga pasowała do takiego rozwiązania. Meble kupiłem dość tanio w out-lecie, który polecił mi znajomy z branży i dzięki temu zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Nowe meble kosztowałyby dwa razy więcej. Panele w gabinecie dość szybko udało się położyć a efekt był niesamowity. Cieszyłem się, że kierownik ekipy remontowej polecił mi takie rozwiązanie, bo było ono tanie i przede wszystkim solidne. Byłem z tego wyjątkowo zadowolony.

W nowym gabinecie z salą konferencyjną miałem dużo przestrzeni a na tym mi zależało. Mogłem zapraszać na spotkania wszystkich kontrahentów, co pozwoliło mi zaoszczędzić dużo czasu. Lubiłem spędzać czas w pracy, ponieważ mój gabinet był przytulny i dobrze wyposażony.