Na czym polega twarde oprawianie książek we Wrocławiu?

Uwielbiam książki. Od dziecka kochałam z moją mamą wchodzić do księgarni i przeglądać tytuły. Zawsze była to dla mnie świetna podróż, kiedy mogłam czytać książkę w swoim domu, leżąc pod ciepłym kocykiem i sącząc herbatę. Dlatego tak bardzo ucieszyłem się, kiedy po studiach dostałam propozycję pracy w drukarni, gdzie miałam zajmować się oprawianiem książek.

Twarde oprawianie książek we Wrocławiu

twarda oprawa książki wrocławJestem osobą z natury bardzo nieśmiałą. Mój narzeczony Mariusz zawsze mówił, że jest to cecha dzięki której nie znajdę pracy. Kiedy otrzymałam propozycję pracy, nie mógł w to uwierzyć. Wiedziałam, że twarda oprawa książki wrocław to znakomita szansa do spożytkowania swojej energii. Pierwszego dnia w pracy nauczyłam się, w jaki sposób należy podchodzić do książek, które są świeżo po druku. Przede wszystkim trzeba było być bardzo delikatnym pracownikiem, żeby nie uszkodzić delikatnego papieru. Byłam bardzo podekscytowana, kiedy twarda oprawa książki wrocław trafiła w moje ręce. Musiałam z użyciem konkretnych narzędzi oprawić książkę. Nie ukrywam, że bardzo sie denerwowałam. Poradziłam sobie znakomicie. Po miesiącu pracy otrzymałam słowną pochwałę od pani dyrektor. Powiedziała, że dobra, twarda oprawa książki wrocław to prawdziwa sztuka. Człowiek uczy się jej dzień po dniu, a ta lekcja nigdy się nie kończy. Mój narzeczony Mariusz nie mógł uwierzyć, że tak dobrze radzę sobie w pracy. Przez kilka tygodni myślał, że go okłamuję, a zamiast do pracy chodzę do koleżanki. Zdziwił się, kiedy zobaczył moją wypłatę. 

Bardzo lubię swoją pracę, bo kocham książki. Wiem, że nie jest to zajęcia dla każdego, bo trzeba wykazać się wielką cierpliwością. Każdy egzemplarz to prawdziwe wyzwanie. W zależności od ilości stron, inaczej wygląda moja praca. Cieszę się, że dostaję godziwą wypłatę za trud, jaki wkładam w wykonywanie swoich obowiązków.