Najlepszy sposób przedłużania włosów

 

Marzenie o długich włosach, jest marzeniem wielu kobiet i jeszcze do niedawna często niespełnionym. Wiadomo bowiem, że nie każda kobieta ma możliwość szybkiego zapuszczenia włosów ponieważ ich wzrost jest bardzo zależny od diety, odpowiedniej suplementacji, a także kondycji samego włosa. Obecnie jednak możemy skorzystać z wielu metod ich przedłużania, a tym samym wreszcie zamienić nasze marzenie w realny cel do spełnienia.

Jaką metodę przedłużania włosów wybrać?

przedłużanie włosów na taśmieObecnie noszenie długiej fryzury jest bardzo modne toteż zabiegi polegające na przedłużaniu włosów stały się niezwykle popularne w dość szybkim okresie czasu. To z kolei sprawiło, że zaczęły na rynku pojawiać się coraz to nowsze metody przedłużania, które dają nam coraz lepsze rezultaty. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem była metoda na micro ringi, którą można było wykonać bez wizyty w salonie fryzjerskim oraz przedłużanie keratynowe. Niestety oba te sposoby miały swoje wady w postaci dużej widoczności łączeń podczas spinania włosów, a także je dosyć mocno obciążały i niszczyły. Na szczęście nowoczesne metody pozwalają zażegnać te dotychczasowe wady. Szczególnie popularnym zabiegiem stało się bezbolesne przedłużanie włosów na taśmie czyli coraz to popularniejsza metoda kanapkowa. Polega ona na doklejaniu pasma włosów przedłużanych do naszych naturalnych przy samej skórze głowy. Włosy przedłużanie znajdują się na specjalnych przeźroczystych i rozciągliwych tasiemkach, które nie obciążają naszych włosów, ani nie pogarszają ich kondycji. Przykleja się je po obu stronach pasma naszych włosów i stąd właśnie wzięło się określenie tej metody kanapkową. Metoda ta daje bardzo naturalne rezultaty ponieważ nie miejsca łączeń są praktycznie niewidoczne, więc można włosy układać w najróżniejsze fryzury bez obawy przed tym, że będzie widać coś, co powinno być zakryte.

Pamiętajmy jednak, że nawet najlepsza metoda na nic się zda, jeśli odpowiednio nie zadbamy o nasze przedłużane włosy, a przez wzgląd na to, że są one wyzbyte cebulek włosa wymagają od nas szczególnej pielęgnacji polegającej na stosowaniu nawilżających szamponów i odżywek, które pomogą nam utrzymać włosy w znakomitej kondycji przez bardzo długi czas. Warto również zrezygnować z suszenia włosów suszarką, a także zaopatrzyć się w szczotkę z naturalnego włosia, która ułatwia znacząco rozczesywanie.