Peptydowy preparat wzmacniający Dr Cyj Hair Filler

W salonach fryzjerskich coraz częściej można skorzystać z wielu zabiegów opartych na medycynie estetycznej. Wpływają one na wygląd skóry głowy oraz kondycję włosów. Powstrzymują wypadanie włosów, pobudzają krążenie i ukrwienie skóry głowy oraz wpływają rewitalizująco na mieszki włosowe. Zabiegi można stosować również w salonach medycyny estetycznej, a także w gabinetach kosmetologicznych. Do najbardziej popularnych preparatów używanych w zabiegach jest Dr.Cyj Hair Filler.

Zabieg wzmacniający włosy Dr Cyj

wzmacniający dr cyjInnowacyjny produkt opiera swoje działania na siedmiu rewolucyjnych peptydach i kwasie hialuronowym. Opatentowana formuła pozwala sukcesywnie uwalniać substancje aktywne, które oddziałują na skórę głowy i włosy jeszcze przez 14 dni po aplikacji. Pielęgnujący i wzmacniający dr cyj pozwala dostarczyć skórze aktywnych substancji, które intensywnie wpływają na kondycję włosów. Preparat wprowadzany jest bezpośrednio w skórę głowy w serii wkłuć dozujących odpowiednią ilość preparatu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ nie wymaga dużej ilości iniekcji i i podaje się niewielką ilość preparatu. Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów, natomiast kolejne pobudzają krążenie i rewitalizuja meszki włosowe, przyspieszając ich odrost. Efekty utrzymują są praktycznie przez rok i najlepiej po tym okresie powtórzyć serię zabiegów. Cena to około 700 zł za usługę i najlepiej wykonać ją w kilku seriach. Preparat Dr Cyj stosowany jest także po przeszczepach włosów ze względu na swoje odżywcze i regenerujące działanie. Przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które chcą zatrzymać efekt wypadania włosów, przyspieszyć ich wzrost, a także chcą pogrubić i zagęścić włosy. Dzięki powolnemu uwalnianiu substancji aktywnych odpowiednia ilość składników przenika bezpośrednio w tkanki i dłużej może na nie oddziaływać. Z zabiegu mogą korzystać zarówno panie jak i panowie w każdym wieku. Peptydowa kuracja przyspiesza odrost włosów, opóźnia procesy łysienia, a także pomaga w wielu dolegliwościach związanych z utratą włosów. Przywraca także właściwą pigmentację włosów.

Z zabiegu należy skorzystać w renomowanych gabinetach i najlepiej po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetologiem. Liczne grono zadowolonych klientów systematycznie korzysta z preparatów Dr Cyj. Spektakularne efekty można uzyskać już po dwóch miesiącach terapii, którą najlepiej wykonywać co dwa tygodnie w czterech sesjach. Dr Cyj to jeden z najlepszych preparatów na rynku pomagających w leczeniu chorób o podłożu autoimmunologicznym i degeneracyjnym związanych z problemami wypadania włosów. Skutecznie zapobiega łysieniu o różnym podłożu i mocno odbudowuje strukturę włosów.