Poczta balonowa do nieobecnego gościa

 

Ostatnią imprezą, na której byłam, była osiemnastka mojej kuzynki. Wśród wielu dekoracji, balonów, girland znacznie wyróżniały się ogromne dwie cyfry, które dostała solenizantka pocztą balonową. Samo obdarowanie jej nimi było ciekawe. Otóż gdy już wszyscy zasiedli do stołów, na salę wszedł niespodziewany gość z dwoma dużymi balonami w kształcie jedynki i ósemki i przekazał wiadomość, że jej kolega, choć nieobecny, przesyła w ten sposób swoje najserdeczniejsze życia. Tak, jak o poczcie kwiatowej słyszałam, tak nie przypuszczałam, że ktoś w naszym kraju trudni się w dostarczaniu balonów na okazję.

Czym jest poczta balonowa?

sprawdzona poczta balonowaZaciekawiona cała opisywaną wyżej sytuacją z osiemnastki, będąc w domu postanowiłam sprawdzić, czym jest i jak działa sprawdzona poczta balonowa? Z informacji, które znalazłam, poczta balonowa dostarcza w boxach, czyli w dużych, kartonowych pudełkach spersonifikowane balony pod wybrany adres. Możliwości wybrania wzoru i koloru jest wiele. Najbardziej popularne są urodzinowe jak i okazjonalne, na przykład, na dzień ojca. Wysyłane przez nas balony mogą być standardowe, w kształcie serca jak i różne firmy oferują okrągłe przezroczyste, przypominające bańkę mydlaną baloniki. Jest to świetny sposób na przesłanie pięknego balonu komuś, na kim nam bardzo zależy, a nie możemy być obecnie w jego dniu. Wysyłka pocztą balonową jest też dobrym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy dziecka pierwszego czerwca, jak i niespodzianką podczas rocznicy, gdy druga połówka chce zaskoczyć swoją ukochaną osobę. Działanie poczty jest zbliżone do pracy zwykłej poczty wysyłającej listy. Wybieramy co chcemy by znalazło się w boxie po czym podajemy dokładną datę wysłania paczki pod wskazany adres. Dla tych, którzy wpadli na ten pomysł dwa dni przed imprezą uspokajam – wiele firm oferuje wysyłkę w przeciągu dwudziestu czterech godzin. Jeżeli chcemy, dołączamy bilecik. Przepiękne balony jako, że są napełnione helem długo unoszą się w powietrzu co pozwala na cieszenie się z prezentu znacznie dłużej niż w przypadku zwykłych, dmuchanych zamienników. Jeżeli dla kogoś taki prezent to za mało można poprosić o dołączenie do prezentu czekoladek lub voucheru. Wtedy całość nie dość, że prezentuje się pięknie, zawiera funkcjonalne dodatki, które z pewnością obdarowanemu przypadną do gustu.

Myślę, że tak spektakularne wysyłanie prezentów pocztą będzie coraz powszechniejsze. Dziś już nie dziwi nas widok obdarowanej kobiety kwiatami przywiezionymi przez kuriera poczty kwiatowej. Jako, że Internet pozwala na poznawanie osób z drugiego końca świata a nowe technologie zacieśniają więzi osób, które nie mogą widywać się codziennie, taka wysyłka prezentu z balonikami wyskakującymi z pudełka będzie idealnym rozwiązaniem.