Podkłady wielozadaniowe marki Paese

Jakiś czas temu zdecydowałam się zredukować ilość kosmetyków, które stosowałam do makijażu dziennego oraz wieczornego zastępując większość z nich produktami, które zdają swój egzamin w różnych rolach. Dzięki tym działaniom nie tylko zaoszczędziłam pieniądze, ale również odkryłam wiele świetnych produktów.

Rewelacyjne podkłady mineralne

paese podkład mineralnyIlość kosmetyków w moim organizerze sprawiała, że w pewnym momencie dłużej zajmowało mi szukanie konkretnego produktu niż sam proces malowania. Takie coś potrafi naprawdę zdenerwować zwłaszcza, kiedy spieszymy się rano do pracy, czy na wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Dlatego ograniczyłam ilość kosmetyków do minimum wybierając jednocześnie produkty wielozadaniowe. Przykładowo zdecydowałam się na zakup pomadki, która jednocześnie świetnie sprawuje się w roli cienia oraz kupiłam brązowy cień do powiek, który równie dobrze sprawdzał się zarówno jako bronzer, jak i cień do brwi, jednakże największym odkrytym przeze mnie hitem był Paese podkład mineralny. Na pierwszy rzut oka wyglądał on, jak tradycyjny puder do twarzy i tak go zresztą używałam, lecz zauważyłam, że jego krycie jest na tyle rewelacyjne, iż mogę zrezygnować całkowicie z podkładu do twarzy. Poza tym dowiedziałam się z for internetowych, że można go także stosować na mokro zwiększając jego krycie i tym sposobem puder zastąpił mi nie tylko podkład, ale również korektor. Biorąc z kolei pod uwagę fakt, że pudry z natury przedłużają wytrzymałość kosmetyków do makijażu zaczęłam go także stosować w roli bazy pod cienie.

Jeden produkt zastąpił mi masę kosmetyków, jakich wcześniej musiałam używać zanim na dobre zrobiłam makijaż, a biorąc pod uwagę jego niewielką cenę oraz ogrom możliwości uważam to za naprawdę udany zakup. Ponadto produkt ten posiada w sobie glinkę z Morza Śródziemnego, która dodatkowo dba o stan naszej cery, co jest kolejną zaletą tego podkładu mineralnego.