Pojemniki i skrzynki na zabawki

 

Porządek w pokoju dzieci to nie lada wyczyn. Ciągły bałagan, porozrzucane zabawki itp. to chyba norma w każdym dziecięcym pokoju. Idealna do utrzymania porządku w pokoju dziecięcym jest drewniana skrzynia na zabawki. Niektóre przyszłe mamy marzą o częstym pokoju i mieszkaniu. Jednak gdy dziecko już zaczyna samodzielnie się bawić to zaczyna się także bałagan. Dlatego rodzice by okiełznać nieład w pokoju dziecięcym kupują regały i pudła na zabawki.

Pudła i skrzynie na zabawki

drewniana skrzynia na zabawkiJeśli dziecko jest malutkie to cały wystrój pokoju dziecięcego zależy tylko od rodziców. W pokoju panuje ład i porządek. Jeśli dziecko ma juz roczek i więcej to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Zaczynają się prezenty typu klocki i piłki. Dlatego pokój dziecięcy zamienia się i przepełnia ogromem zabawek. Niektórzy producenci mebelków dziecięcych oferują w sprzedaży meble i regały na zabawki. Najlepsza i najtrwalsza jest drewniana skrzynia na zabawki. Dzieci mają moc jeśli chodzi o niszczenie. Pudła plastikowe z pokrywką są bardzo lekkie lecz mają wady ponieważ od ciężaru zabawek się łamią. Dlatego lepsze i praktyczniejsze są skrzynie drewniane. Dodatkowo takie skrzynki w kolorze białym pasują i do pokoju dziewczynki i pokoju chłopca. Skrzynki drewniane są bardzo mocno i wytrzymałe. Nawet jeśli dziecko na nie stanie to nic nie ma prawa się z nimi zadziać. Ponad to takie skrzynki możemy układać jedną na drugiej. Jeśli mama łun dziecko mają zdolności artystyczne mogą je po swojemu ozdobić. Bardzo modna w ostatnim czasie jest technika decoupage. Tą techniką stworzymy piękne drewniane skrzynki na zabawki. Takie skrzynki możemy kupić w każdym sklepie z artykułami do domu. Cena zależy od wielkości takiej skrzyni, lecz waha się w granicach 100-150 złotych.

Każdy rodzic chce to w pokoju dziecka panował ład i porządek. W tym celu musimy zaopatrzyć się w pojemniki lub skrzynki na zabawki. Najlepiej takie które są wytrzymałe oraz mocne. Dobrze jest jeśli skrzynki pasują do całego wystroju pokoju. Skrzynki drewniane będą pasować zarówno do nowocześnie urządzonych pokoi dziecięcych jak i takich urządzonych na starodawny wzór. W takich skrzyniach możemy chować nie tylko zabawki ale też za male ubranka dziecka lub nasze ważne dokumenty i inne drobiazgi, które nie mają swojego miejsca.