Pokaz akrobatyczny na najwyższym poziomie

Mam bardzo ciekawą pracę, a mianowicie zajmuje się wyszukiwaniem i organizowaniem ciekawych atrakcji dla dzieci w szkole, koloniach, wycieczkach szkolnych. Ostatnio mam spory natłok obowiązków, bo zaczął się okres, w którym zaczyna się organizacja przeróżnych koloni, czy obozów dla dzieci, więc mam setki zapytań i zleceń, aby pomóc przy organizacji. Nie mogę się tego doczekać. 

Akrobatyka dla rozrywki 

akrobatyczny pokazMiałam zaplanowane i zorganizowane już prawie wszystkie zlecenia. Prawie wszystko zostało już dopięte na ostatni guzik i zostały tylko małe szczegóły do uzgodnienia. Generalnie byłam bardzo zadowolona z siebie, że tak szybko udało mi się wszystko załatwić. Chyba jeszcze nigdy w tak ekspresowym tempie nie zamknęłam tylu spraw. Została mi jedna ostatnia kolonia do zrobienia. To był trudny temat, bo organizator tego wyjazdu miał bardzo duże wymagania, co do atrakcji, jakie można zorganizować, jak i masę wykluczeń. Stanowiło to dla mnie nie lada wyzwanie. Musiałam sporo poszukać, przeróżnych propozycji, aby zadowolić klienta. Znalazłam fajne rozwiązanie. Akrobatyczny pokaz. Takie pokazy zawsze wzbudzają zainteresowanie, a już zwłaszcza u dzieci. Zespół, jaki udało mi się znaleźć proponuje akrobatykę powietrzną i naziemną. Mógł się poszczycić wieloma nagrodami, medalami i pokazami na całym świecie. Od razu się odezwałam do nich i zarezerwowałam termin. Byłam bardzo ciekawa. Przedstawili mi mnóstwo propozycji, jakie pokazy mogą zrobić, co będzie lepsze dla małego widza. Bardzo profesjonalnie do tego podeszli, bo zdają sobie sprawę, że nie każdy siedzi w tym temacie i nie każdy się na tym zna. Byłam mile zaskoczona takim podejściem do sprawy i do klienta, bo niestety coraz rzadziej o coś takiego, a ja rozmawiając z dużą ilością firm bardzo sobie to cenie. Wybrałam odpowiednie pokazy, atrakcje i nawet znalazłam kilka filmików w internecie, jak to wszystko wygląda na żywo i naprawdę byłam pod wrażeniem. 

Dostałam ostatnio telefon od organizatora tego wyjazdu. Był wręcz zachwycony moim pomysłem. Dzieciaki podobno szalały ze szczęścia. Powiedział, że ktoś pierwszy raz zdecydował się na taką atrakcję i przyznał, że trochę się tego obawiał, ale teraz jest pewny, że będzie z tego korzystał częściej. To był największy hit tego wyjazdu.