Poszukiwania psychologa dziecięcego online

Mój synek jest autystyczny. Wymaga on codziennej terapii psychologicznej, ponieważ bez tego bardzo szybko traci kontakt z rzeczywistością i zamyka się w sobie, nie jest też w stanie normalnie funkcjonować. Ze względu na ostatnią sytuację epidemiologiczną, wszystkie poradnie psychologiczne w moim mieście zawiesiły działalność stacjonarną. Musiałam jak najszybciej, znaleźć dla mojego dziecka jakiegoś psychologa online, ponieważ jego stan pogarszał się z dnia na dzień.

Znalazłam dobrego psychologa online

psycholog dziecięcy onlineOd razu zaczęłam szukać jakiegoś psychologa albo poradni psychologicznej, która przyjmowałaby w trybie online i była w stanie przyjąć jak najszybciej moje dziecko. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: psycholog dziecięcy online, i zaczęłam przeglądać wyniki. Na szczęście bez problemu udało mi się znaleźć, psychologa którego potrzebowałam. Był to psycholog dziecięcy, który miał wieloletnie doświadczenie na rynku w pracy z dziećmi autystycznymi. Przyjmował on online. Można się było do niego zapisać w zasadzie z dnia na dzień, co było dla mnie bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem. Przede wszystkim jednak, miał on bardzo niskie, przystępne ceny za swoje wizyty. Opłatę za wizytę można było przesłać przelewem bankowym, co również było dla mnie komfortowym rozwiązaniem. Zauważyłem, że wielu rodziców bardzo poleca sobie tego psychologa dziecięcego, ponieważ bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do terapii dzieci. Obecnie prowadzi on kontynuacje terapii online oraz przyjmuje nowych pacjentów. Stosuje on nowoczesne metody terapii psychologicznych i na bieżąco aktualizuje on stan swojej wiedzy w pracy z dziećmi autystycznymi. Zachęcona tymi pozytywnymi komentarzami na jego temat, od razu zdecydowałam się zapisać swojego syna na terapię u tego psychologa dziecięcego. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Wybrany przeze mnie psycholog dziecięcy okazał się bardzo kompetentny i profesjonalny. Z pełnym zaangażowaniem podchodził on do wizyt online. Dzięki temu nasz syn zrobił bardzo duże postępy i nie cofnął się w rozwoju. Kontynuował on terapię poprzedniego psychologa dziecięcego mojego syna, a także dodawał do niej nowatorskie rozwiązania. Syn dużo ćwiczył z nim online, za pomocą specjalnego panelu interaktywnego.