Prace porządkowe na wysokości

Zawsze lubiłam dość nietypowe, wręcz surwiwalowe spędzanie czasu. Mimo sprzeciwu moich rodziców w szkole podstawowej zapisałam się na harcerstwo i przez bardzo wiele byłam w drużynie harcerskiej, najpierw jako zuch, z czasem zostałam jednak drużynową. Bardzo to lubiłam i ciągnęłam ten temat aż do rozpoczęcia studiów, kiedy już przestałam mieć czas na tego typu aktywności. Z żalem zrezygnowałam z funkcji drużynowej.

Mycie okien na wysokości

mycie na wysokości - krakówJeszcze w czasach harcerskich zaczęłam razem z moją drużyną wspinać się na skałki. Bardzo spodobało mi się to zajęcie, tak bardzo, że nawet po zakończeniu mojej przygody z harcerstwem wspinałam się nieustannie. Zajęcie to wciągało mnie coraz bardziej, spędzałam na wspinaniu się każdą wolną chwilę. Zrobiłam kurs instruktorski i stawałam się w tym coraz lepsza. To był mój sposób na życie. jednak po skończeniu studiów musiałam w końcu zacząć zarabiać pieniądze i się usamodzielnić od rodziców. Wiedziałam, że nie wytrzymam w pracy biurowej, postanowiłam więc sama sobie stworzyć miejsce pracy, takie, w którym przydadzą się moje wspinaczkowe umiejętności. Otworzyłam firmę zajmującą się myciem okien na wysokości. Zaangażowałam do tego biznesu kilkoro moich wspinaczkowych znajomych i ruszyliśmy podbijać rynek firm zajmujących się tego typu usługami. Szybko zaczęliśmy mieć pierwsze zlecenia. Praca może nie była ciekawa, ale przynosiła całkiem niezłe pieniądze, które pozwalały mi bez przeszkód realizować moją pasje, czyli wspinanie się. Zatrudniali nas zarządcy najbardziej znanych i prestiżowych biurowców w mieście, ponieważ wiedzieli, że mogą liczyć na wysoką jakość naszych usług. Wykonywaliśmy naprawdę bardzo porządne mycie na wysokości – Kraków był dużym miastem i mieliśmy tutaj całkiem spory rynek zbytu dla naszych usług. Byłam bardzo zadowolona z mojej drogi zawodowej.

Zazwyczaj w firmach zajmujących się myciem na wysokości pracują całkiem doświadczeni wspinacze. Bez doświadczenia nie daliby rady odpowiednio się zabezpieczyć i dokładnie wymyć okien w danym biurowcu. Dlatego kiedy potrzebujemy zlecić umycie okien w zarządzanym przez nas biurowcu, najlepiej jest znaleźć profesjonalną firmę zatrudniająca właśnie takie mocno doświadczone wspinaczkowo osoby. Na pewno nie będziemy tego żałować.