Profesjonalne agregaty filmowe

Podczas produkcji filmowych niejednokrotnie trzeba wyjeżdżać w plener, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Powoduje to spore problemy z zasilaniem sprzętu, takiego jak kamery, wózki operatorskie, nagłośnienie, mikrofony, oświetlenie. Z pomocą przychodzą agregaty filmowe, które dzięki swojemu uniwersalnemu oddziaływaniu, pomagają w kryzysowych sytuacjach.

Niezawodny agregat filmowy                                                  

agregaty filmowe

Wszelkie kwestie związane z filmowaniem pobierają bardzo duże ilości prądu i dlatego brak dostępu do zasilania elektrycznego rodzi spory problem. Wówczas na pomoc przychodzą agregaty filmowe. Jak go rozwiązać problem braku dostępu do prądu? Na szczęście w handlu istnieją specjalne agregaty prądotwórcze filmowe, które przeznaczone są najczęściej do zabudowy w specjalnych naczepach lub przyczepach. Dzięki temu znacznie ograniczony jest hałas, jaki wydają tego typu urządzeń. Wylot spalin skierowany jest wysoko w górę, przez co ekipy filmowe nie oddychają trującymi związkami chemicznymi. Oprócz tego agregaty filmowe mogą generować bardzo wysoką moc, która wystarczy do tego, by zasilić cały sprzęt, jaki wykorzystuje się na planie. Natomiast duża efektywność energetyczna i niskie zużycie paliwa powoduje, że na jednym tankowaniu urządzenia te mogą pracować nawet przez kilka dni w sposób nieprzerwany.

Z pewnością prądotwórcze agregaty przychodzą z pomocą, kiedy dostęp do prądu podczas kręcenia filmu staje się kłopotliwy. Dzięki wyjątkowym właściwościom, aktualnie agregaty stworzone do produkcji prądu nie szkodzą środowisku i dzięki nim mamy gwarancję, że nasze prace nad filmem będą prowadzone cały czas na najwyższym poziomie a my nie zatrujemy się szkodliwymi spalinami, które mogłyby mieć przykre konsekwencje dla naszego zdrowia.