Profesjonalne sesje fotograficzne

Pracuje w dziale administracji jednej z największych działających na polskim rynku firm z branży FMCG. Pracuję w tej firmie już od bardzo wielu lat i muszę przyznać, że znam tę firmę niemalże od podszewki. Przez te wszystkie lata moje pracy przeszłam przez bardzo wiele różnych stanowisk, po to, aby w końcu znaleźć się na właściwym miejscu właśnie w dziale administracji. Bardzo lubię moje obecne stanowisko.

Sesje fotograficzne dla firm

sesje wizerunkowe WarszawaMoja praca jest bardzo ciekawa, pojawiające się na co dzień zadania są niezwykle różnorodne, dlatego mogę powiedzieć wiele różnych rzeczy o moje pracy, ale na pewno nie to, że jest nudna. Jest bardzo ciekawa. A przy tym bardzo dobrze płatna. Daje mi naprawdę bardzo dużo satysfakcji. Ostatnio na przykład spadło na mnie bardzo ciekawe zadanie. Kierownictwo firmy doszło do wniosku, że dobrym pomysłem byłoby wykonanie profesjonalnych zdjęć naszych pracowników, aby potem umieścić ich zdjęcia ofertach i materiałach promocyjnych. Właśnie na mnie spadło zadanie zorganizowanie sesji fotograficznej oraz przede wszystkich znalezienie odpowiedniego fotografika, który wykonałby dla nas naprawdę bardzo dobre zdjęcia. Na szczęście nie musiałam długo szukać, ponieważ bardzo wielu fotografików ma w swojej ofercie sesje wizerunkowe Warszawa jest przecież w końcu dużym miastem. Spośród wszystkich ciekawych ofert sesji dla biznesu wybrałam trzech fotografików, których portfolio postanowiłam zaprezentować kierownictwu. Ku mojej radości zdecydowali się na fotografika, którego zdjęcia od samego początku najbardziej mi się spodobały. Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, fotografik za swoje usługi nie liczył sobie zbyt dużych pieniędzy, a wykonał dla nas doprawdy doskonałe zdjęcia. Nasi pracownicy również są zadowoleni, wielu z nich po raz pierwszy uczestniczyło w profesjonalnej sesji i jest bardzo zadowolonych z wykonanych zdjęć.

Wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej swoich pracowników jest bardzo dobrym pomysłem. Taka sesja może mieć bowiem bardzo wiele zastosowań. poza tym, że dzięki niej zyskamy profesjonalne zdjęcia do wykorzystania w ofertach i materiałach promocyjnych, może być bardzo dobrym elementem systemu motywacyjnego. Nasi pracownicy dzięki takiej sesji poczują się docenieni i zyskają profesjonalne zdjęcia.