Skarpetki z bawełny dla męża

Mąż bardzo dużo czasu spędza w pracy. W związku z czym cały czas ma na nogach buty i skarpetki. Czasami mu to doskwiera. Twierdzi, że skarpety są niewygodne, ponieważ uciskają na kostki i nie dość, że pozostawiają ślady na ciele to w dodatku wieczorem zaczynają boleć go od tego stopy. Jako, że zbliżały się święta postanowiłam zrobić mu prezent w postaci bezuciskowych skarpet, odpowiednich do jego tryby życia. 

Kupiłam na prezent skarpetki bezuciskowe

bawełniane skarpety męskie bezuciskoweW tym celu udałam się do sklepu z konfekcją męską. Opowiedziałam sprzedawcy jakich skarpet potrzebuję dla męża i jakie mąż ma co do nich wymagania. Zależało mi na tym, żeby był to produkt wysokojakościowy. Pan pokazał mi jakie mają w sprzedaży bawełniane skarpety męskie bezuciskowe. Miałam do wyboru kilka różnych modeli. Sprzedawca zachwalał szczególnie jeden z nich. Powiedział, że te skarpety wykonane są z materiału, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra na nodze “oddycha”, nie poci się i nie wydziela charakterystycznego zapachu, który czuć kiedy ktoś po całym dniu zdejmie buty i skarpetki. Bawełna użyta do ich produkcji jest bardzo lekka i delikatna, nie powoduje alergii i dostosowuje się do ciała, dzięki czemu uzyskuje się efekt nieuciskowy. Przyjrzałam się temu modelowi z bliska. Rzeczywiście materiał był bardzo miły w dotyku i rozciągliwy. Skarpety wyglądamy na bardzo ciepłe mimo, że były dosyć cienkie. Ice cena była wyższa niż zwykłych skarpet, ale uznałam, że za jakość się płaci. Stwierdziłam, że na pewno spodobają się mojemu mężowi. Wybrałam kolor czarny, ponieważ mąż tylko w takich skarpetkach chodził oraz poprosiłam o odpowiedni rozmiar i zapakowanie na prezent. W domu jeszcze raz przyjrzałam się skarpetom. Wpisałam nazwę producenta w wyszukiwarkę internetową. Okazało się, że to renomowana marka, która specjalizuje się w męskich skarpetach bezuciskowych. Opinie internautów również były przychylne. 

Skarpety bardzo spodobały się mężowi. Już po pierwszym dniu noszenia uznał, że czuje różnice. Po całym dniu w pracy nogi miał o wiele bardziej wypoczęte bez śladu gumki od skarpetek na wysokości kostek. Osobiście mogłam też potwierdzić, że skarpetki zachowują swoją rozciągliwość również po praniu. Czytałam, że skarpetki bezucisokwe szybko się niszczą w pralce, ale te które kupiłam mężowi wytrzymały już kilka prań i nic nie wskazuje na to, żeby miały się zużyć.