Spódniczki wiecznie w modzie

Kwintesencją kobiecości jest właśnie spódniczka. Od wieków kobieta charakteryzuje się tym, że nosi właśnie spódniczki. Dopiero w późniejszym czasie panie zaczęły nosić spodnie, co wcześniej było niedopuszczalne. W dzisiejszych czasach nie jest to już aż tak rygorystyczne, jednakże spódniczki dalej na topie.

Jaką spódniczkę wybrać?

spódnica w panterkę krótkaJednym ze wzorów, które są wieczne w modzie jest panterka. Co jakiś czas powracają z hukiem do sklepów i na nowo podbijają serca wielu. Zarówno bluzki, jak i spódniczki czy kurtki a nawet spodnie – każda część garderoby została stworzona we wzór panterki. Spódnica w panterkę krótka to najczęściej spotykana część ubioru. Sprawdzi się ona idealnie w przypadku wyjścia wieczorem na miasto, ale również w przypadku randki lub po prostu zwykłego spotkania z przyjaciółmi. W zależności od tego, z czym połączy się tą spódniczkę. Ze względu na to, jakim krzykliwym wzorem jest panterka, warto dobrać na górę koszulkę, która będzie w jednolitym kolorze. Na wyjście z przyjaciółmi doskonale nada się do tego czarna bluzka, w zależności od tego jaki krój najbardziej przypada Tobie do gustu. Góra powinna odpowiednio współgrać z dołem, aby cała stylizacja pięknie się prezentowała. Do tego zdecydowanie będą pasować buty na obcasie. W przypadku sezonu wiosennego lub jesiennego, idealnie do tej stylizacji nadadzą się botki, nawet na niskim obcasie. Oczywiście, można połączyć taką spódniczkę nawet z butami sportowymi – nie trzeba trzymać się konkretnego szablonu. 

W takiej kreacji można podbić serce wielu mężczyzn. Można poczuć się jak najbardziej kobieco i stylowo. Ważne jednak, żeby odpowiednio eksponować swoje ciało i nie bać się pokazać swojego ciała. Krótkie spódniczki doskonale podkreślają nogi, dzięki czemu można poczuć się znacznie pewniej w swojej stylizacji.