Świetlna reklama mojego salonu

Jestem właścicielem salonu fryzjerskiego. Salon coraz lepiej prosperuje więc chcę w niego inwestować aby przynosił mi coraz większe dochody. Oprócz reklamy na forach czy portalach społecznościowych. gdzie informuje o obowiązujących promocjach i najnowszych fryzurach moich zadowolonych klientów. Zacząłem myśleć nad tradycyjną reklamą nad drzwiami.

Poszukiwanie lightboxa reklamowego

lightbox reklamowyZ racji tego, że lubię nowe technologię nie chciałem zwykłego szyldu nad wejściem. Znajomy zaproponował mi lightbox reklamowy. Zainteresowałem się tematem. Okazało się, że jest wiele różnych lightboxów reklamowych. Od takich przypominających szyld, po bardziej subtelne umieszczane za oknem. Ich ceny również były dość rozbieżne. Zagłębiłem się w specyfikację takiego imitującego tradycyjny szyld oraz takiego stawianego za oknem. Po przeczytaniu opinii użytkowników zdecydowałem się na ligtbox reklamowy wieszany nad wejściem. Raz, że jest większy i lepiej widoczny od takiego postawionego na parapecie za oknem. Po drugie można go zaprogramować na wiele różnych sposobów wyświetlania reklamy oraz kolorów podświetlenia. Wybrałem sposób płatności i dostawy, sklep poinformował mnie, że zamówienie zostanie dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych. Nie mogłem się doczekać, bardzo chciałem zobaczyć jak mój lightbox reklamowy będzie wyglądał w rzeczywistości. Po 2 dniach otrzymałem moją przesyłkę.

Od razu wziąłem się za montowanie mojej świecącej reklamy. Trochę czasu mi to zajęło, ale efekt był lepszy niż się spodziewałem. Lightbox okazał się bardzo mocny, z daleka można było odczytać, że właśnie tutaj znajduje się salon fryzjerski. Byłem bardzo zadowolony z mojego nowego zakupu. Czas pokaże, czy to była dobra inwestycja, która przyciągnie do mnie nowych klientów.