Tkaniny odpowiednie do uszycia sukienki

Planuję swój ślub, jest to dla mnie bardzo wydarzenie, i zależy mi na tym aby ten dzień był idealny w każdym szczególe, była już oglądać suknie ślubne ale żadna nie skradła mojego serca, więc postanowiłam uszyć suknię u krawcowej.

Jaki rodzaj tkaniny na suknię ślubną?

tkanina sukienkowaWspomniałam już, że planuję uszyć u krawcowej suknie ślubna, ponieważ żaden z gotowych wzorów nie do końca mi pasował a wiadomo, że suknia ślubna to najważniejsza kreacja w całym życiu, więc przystąpiłam do działania. Najpierw odwiedziłam krawcową, która zajmuję się szyciem sukni ślubnych w moim mieście i razem omówiłyśmy moją wymarzoną suknie ślubna na szczęście Pani Agata bo tak ma na imię krawcowa powiedziała, że nie będzie żadnego problemu z uszyciem takiej sukni, i że teraz powinnam się skupić na wyborze materiałów, z których owa kreacja ma powstać. Zaczęłam się zastanawiać jaka tkanina sukienkowa byłaby odpowiednia ale ponieważ nic nie przychodziło mi do głowy wybrałam się do pobliskiego sklepu z różnego rodzaju tkaninami na sukienki i nie tylko, tam bardzo miła Pani sprzedawczyni pokazała mi tkaniny sukienkowe, które są odpowiednie do uszycia sukni ślubnej, zdecydowałam się na muślin jest to bardzo szlachetna tkanina, która jest delikatna i miękka w dotyku a równocześnie zwiewna, oczywiście jako dodatki dokupiłam trochę tiulu oraz koronki w delikatnych kwiatowych wzorach. Zaopatrzona w odpowiednie tkaniny na moją suknie udałam się do Pani Agaty, która zajęła się realizacją mojego sukienkowego projektu. Czasu było dużo ale krawcowa bardzo szybko przygotowała suknie do pierwszych przymiarek, ponieważ chciała mieć później możliwość wprowadzenia ewentualnych poprawek.

Podsumowując suknia jest piękna jest to zapewne zasługa cudownej krawcowej Pani Agaty ale też na pewno pięknej muślinowej tkaniny, którą wybrałam. Szczerze przyznam, że efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i bardzo się cieszę, że postanowiłam szyć sukienkę na zamówienie.