Unikatowe stroje kąpielowe plus size

Zbliżają się wakacje i czas pomyśleć nad zakupem stroju kąpielowego. W moim przypadku oznacza to kolejne męczące zakupy, bo nie cierpię chodzić po centrum handlowym. Zawsze uważałam to za bardzo nieprzyjemną czynność, w przeciwieństwie do moich przyjaciółek, a nawet chłopaka. Jeżeli już musiałam kupić jakieś ubranie, to wolałam zrobić to przez internet. Wtedy siadałam wygodnie na kanapie i zamawiałam niezbędne elementy garderoby.

Różnorodność strojów kąpielowych plus size

stroje kąpielowe plus sizeChciałabym w tym roku znaleźć taki strój kąpielowy, który skutecznie zatuszuje mankamenty mojej sylwetki. Najlepiej, gdyby był to kostium jednoczęściowy, bez zbędnych dodatków. Koniecznie musi być koloru brązowego, gdyż wtedy będzie idealnie pasował do mojej ciemnej karnacji. Takie unikatowe stroje kąpielowe plus size widziałam niedawno na pewnej stronie internetowej sklepu z bielizną polską. To dla mnie ważne, aby kostium był wysokiej jakości, najlepiej bawełniany, bez domieszki sztucznych materiałów. Uwielbiam bawełniane ubrania, bo wtedy wiem, że moje ciało może swobodnie w nich oddychać, a skóra się nie poci. Jestem zresztą uczulona na syntetyki, więc unikam ich jak ognia. Kiedyś, przypadkowo ubrałam taką bluzkę i dostała okropnej wysypki, z która borykałam się przez dwa tygodnie. Chciałabym tez,aby mój kostium kąpielowy miał usztywniane miseczki i dodatkowe gąbeczki, ponieważ posiadam nieproporcjonalnie mały biust. Być może, skusze się tez na zakup paleo, czyli chusty plażowej, która jest świetnym dodatkiem do kostiumu kąpielowego. Pozwala ona zakryć wstydliwe partie ciała.W moim przypadku zakrycia wymagają biodra, które są bardzo rubensowskie i ostatnio pojawił się na nich okropny cellulit. Wstydzę się tego potwornie, ale nie wiem, jak sobie poradzić z tym problemem. Nie lubię uprawiać sportu, nawet nie przepadam za spacerami ze swoim psem. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo pęknę jak balon.

Zamówiłam dwa kostiumy kąpielowe plus size w tym internetowym sklepie. Jeden z nich podoba mi się szczególnie, bo jest brązowy i posiada prążki. Ma usztywniany biustonosz i marszczenie w okolicach talii, co optycznie wyszczupli moją sylwetkę. Drugi kostium kąpielowy jest granatowy, w podłużne paski i do niego dokupiłam plażową bawełnianą chustę, którą owinę swoje ogromne biodra