Utraciłam dane na karcie pamięci

Wszystkie zdjęcia trzymałam na zewnętrznej karcie pamięci. Kiedy naszła mnie ochota na to, aby je obejrzeć, po prostu wkładałam kartę do komputera i włączałam odpowiedni folder. Tym razem jednak nie udało mi się tak zrobić. Pewnego jesiennego dnia usiadłam do komputera, aby obejrzeć zdjęcia, ale moja karta pamięci okazała się pusta. Myślałam, że to jakiś błąd systemu, ale cokolwiek nie robiłam, nie mogłam odzyskać utraconych danych. Postanowiłam oddać kartę do serwisu komputerowego.

Gdzie w Warszawie odzyskam dane z karty pamięci?

odzyskiwanie danych z kart warszawaDo tej pory, nigdy mi się taka sytuacja nie przytrafiła, dlatego nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym się udać, żeby mieć pewność, że ktoś zrobi to fachowo i rzetelnie. Zależało mi na tym, aby zajął się tym profesjonalista, ponieważ dane na tej karcie były dla mnie bardzo ważne i miałam wielką nadzieję, że uda mi się je jeszcze jakoś odzyskać. Poszukiwania odpowiedniego serwisu komputerowego rozpoczęłam od internetu. Byłam przekonana, że jeśli wpiszę w wyszukiwarkę słowa: odzyskiwanie danych z kart warszawa, to znajdę odpowiednie miejsce, które jest polecane przez poprzednich klientów. I tak właśnie zrobiłam. W ten sposób, szybko i bez problemu znalazłam serwis komputerowy, który oferował usługę odzyskiwania danych z kart pamięci i dysków komputerowych, w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. Z tego, co zauważyłam były to jedne z najlepszych cen na rynku. Najważniejsze było dla mnie to, że serwis ten miał bardzo pozytywne rekomendacje klientów i znajdował się blisko centrum Warszawy, dosłownie kilka minut drogi od mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu, już następnego dnia mogłam udać się tam na miejsce i zostawić moją kartę, aby specjalista zdiagnozował problem. Na wycenę i naprawę nie musiałam zbyt długo czekać. Ucieszyłam się, ponieważ dzięki temu szybko odzyskałam swoją dane i zdjęcia.

Okazało się, że wada jest dosyć prosta do naprawienia. Wystarczy użyć do tego odpowiedniego oprogramowania komputerowego. Serwisant zwrócił mi uwagę, że bardzo dobrze zrobiłam, że nie starałam się tego naprawić samodzielnie, ponieważ wtedy mogłabym nadpisać jakieś dane na karcie, a wtedy odzyskanie moich zdjęć stałoby się praktycznie niemożliwe. A tak udało się to zrobić tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie.