W moim starym samochodzie zamontowałem klimatyzację

Zrobiłem ostatnio coś tak szalonego, że sam jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Jeżdżę od wielu lat samochodem, który na polskich drogach porusza się już czwartą dekadę. Nie muszę chyba nawet pisać, że o luksusach typu elektronika czy klimatyzacja mogłem tylko pomarzyć. Ale ja właśnie te marzenia postanowiłem urzeczywistnić. Zacząłem od klimatyzacji i to właśnie określam mianem swojego szaleństwa.

Klimatyzację zamontowali mi fachowcy z serwisu

klimatyzacja montaż szczecinWszystko zaczęło się od tego, że obejrzałem program telewizyjny, w którym mistrzowie motoryzacji przerabiali stare auta benzynowe na auta elektryczne. Przy okazji takiej przemiany montowali jeszcze kompletną elektrykę i klimatyzację, która działała nawet bez włączonego silnika. Pomyślałem sobie, że u Nas na pewno też są serwisy samochodowe, które robią takie cuda. Nie stać mnie było na zamienienie starego silnika diesla na nowy elektryczny, ale klimatyzacja montaż Szczecin była już w realnym zasięgu moich zaoszczędzonych finansów. Pojechałem z samochodem do serwisu klimatyzacji i zleciłem założenie całej instalacji. Po trzech dniach miałem już do odbioru swój samochód wyposażony w najnowocześniejszą klimatyzację dwustrefową sterowaną automatycznie. Trudno sobie to wyobrazić co czułem jadąc swoim samochodem z ustawioną przyjemną temperaturą w środku. Do tej pory moją klimatyzacją były otwarte do maksimum szyby samochodowe a teraz mogę sobie ustawić dowolną temperaturę na sterowniku i cieszyć się przyjemnym chłodem.

Jeśli ktoś chciałby doposażyć swój samochód w nowoczesną klimatyzację to polecam serdecznie zespół fachowców ze Szczecina. Wystarczą trzy dni, żeby całkowicie odmienić swój samochód. Nie da się ukryć, że autem wyposażonym w klimatyzację jeździ się o wiele przyjemniej. A jeszcze mogę sobie ustawić temperaturę po stronie kierowcy i po stronie pasażera.