Wynajęcie atrakcyjnego mieszkania

Razem z moim chłopakiem chcieliśmy wreszcie razem zamieszkać. Tak to każde z nas mieszkało w mieszkaniach studenckich, ze znajomymi. Nadszedł czas, by pójść o krok dalej. Chcieliśmy mieć ładne dwupokojowe mieszkanie. Takie z salonem połączonym z kuchnią oraz z osobną sypialnią. Nie stać nas było na zakup mieszkania, także do wyboru mieliśmy tylko mieszkania na wynajem.

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia

atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na wynajem w krakowieW miarę dobrze zarabialiśmy i zanim odłożymy na wkład własny na mieszkanie to chcieliśmy mieszkać już razem i to w komfortowych warunkach. Interesowało nas przede wszystkim jakieś atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na wynajem w Krakowie. Tam właśnie mieszkaliśmy. Przeglądaliśmy różne ogłoszenia w internecie, braliśmy nawet pod uwagę pośrednictwo nieruchomości, a także pytaliśmy znajomych czy ktoś od nich nie zwalnia mieszkania z dwoma pokojami, do którego moglibyśmy się wprowadzić. Interesowały nas mieszkania umeblowane, takie że można się do nich od razu wprowadzić, tylko zgarnąć rzeczy osobiste. Patrzyliśmy też na cenę, czy mieści się w naszym budżecie, jak również na to gdzie jest położone. Kraków jest ogółem dobrze skomunikowany, ale wiadomo, że dojazd z jednego końca miasta na drugi zajmowałby wiele czasu. Oboje pracowaliśmy w centrum, to przynajmniej coś ułatwiało. W końcu po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć odpowiednie mieszkanie dwupokojowe. Było położone w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko był park, a także przystanek tramwajowy. Salon z kuchnią nie był duży, ale ładnie urządzony. W sypialni stało duże, wygodne łóżko, a także była szafa z drzwiami przesuwanymi. W łazience była kabina prysznicowa, a korytarz był dosyć szeroki, więc nie było problemu z kurtkami i butami, nawet jak przyszli goście. Sąsiedzi byli mili, a sklep spożywczy mieliśmy naprzeciwko bloku, tak samo jak drogerię oraz sklep warzywny. Nie trzeba było nigdzie dojeżdżać na zakupy.

Bardzo nam się podoba mieszkanie razem, to zdecydowanie był dobry wybór. Nasze mieszkanie jest bardzo atrakcyjne, nie mniej jednak będziemy chcieli w przyszłości kupić mieszkanie na własność. Mam nadzieję, że uda nam się uzyskać preferencyjny kredyt mieszkaniowy i rozpoczniemy wspólną przyszłość w pięknym mieszkaniu. Na razie jednak zostaniemy tutaj.