Wynajem aut w Białymstoku

W naszym kraju jest z pewnością kilka milionów ludzi, którzy posiadają prawo jazdy i własny samochód. Jednakże nie każdy kierowca potrzebuje mieć pojazd do dyspozycji przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, dlatego nie inwestują w ich zakup.

Kiedy wynająć samochód?

białystok wynajem długoterminowy samochodówOsoby, które mieszkają w centrum miast, przeważnie korzystają ze środków komunikacji miejskiej, a samochód potrzebują jedynie w wyjątkowych sytuacjach, kiedy na przykład jaką na wakacje z rodziną czy mają wyjazd służbowy. W takiej sytuacji pomocne jest wynajęcie samochodu na określony czas. Wystarczy posiadać prawo jazdy, opłacić kaucję i obowiązkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na czas korzystania z pojazdu i można wyjeżdżać na ulice. W kwestii rozliczenia za sam wynajem, jest on regulowany po zdaniu samochodu do wyznaczonego punktu. W mieście Białystok wynajem długoterminowy samochodów jest prowadzony przez kilkadziesiąt wypożyczalni. Mają one w swojej ofercie pojazdy osobowe różnych marek oraz dostawcze w kilku wersjach. Klienci mogą korzystać z pojazdów w ramach wynajmu krótkoterminowego trwającego od jednego do trzydziestu dni, średnioterminowego obejmującego okres od trzydziestu jeden dni do nawet dwudziestu czterech godzin oraz długoterminowy, który zaczyna się od dwudziestego piątego miesiąca. Przeważnie klienci wypożyczony samochód traktują jako środek zastępczy na określony czas, czyli na przykład kiedy ich auto uległo awarii i jest w trakcie jej usuwania. Na długi okres przeważnie decydują się przedsiębiorcy.

Samochód z wypożyczalni można wynająć w dowolnym momencie i na każdą okazję. Poza codziennymi sytuacjach, auto możemy wypożyczyć na specjalne okazje takie jak ślub czy prestiżowa impreza, ponieważ dostępne są luksusowe modele samochodów.