Wystawienie na sprzedaż używanego żyrandola kryształowego

 

Zdecydowałem się wyprowadzić do miasta. Byłem sam i dom piętrowy za miastem jak dla mnie był za duży. W mieście miałem znajomych i nie potrzebowałem tylu pomieszczeń. Dom postanowiłem sprzedać i kupić mieszkanie trzypokojowe w centrum Bydgoszczy.

Pałacowy żyrandol kryształowy sprzedany w jeden dzień

żyrandole kryształowe pałacowePrzed sprzedażą domu musiałem wyprzedać rzeczy, których nie mogłem zabrać do mieszkania. Wszystko było w świetnym stanie i wiedziałem, że sprzedam to za dobre pieniądze. W salonie na parterze domu miałem powieszony na suficie piękny żyrandol pałacowy, który dostałem od babci. Był on piękny i duży, ale musiałem go sprzedać, bo w mieszkaniu bym go nie zmieścił. Miałem świadomość ile warte były takie piękne żyrandole kryształowe pałacowe i zamierzałem wystawić go w przybliżonej cenie. Żyrandol był zadbany i piękny, dlatego wiedziałem, że na pewno chętnie go ktoś kupi. Zrobiłem zdjęcia żyrandola i wystawiłem go na sprzedaż na jednym z największych portali ogłoszeniowych. Zabrałem się za inne sprawy, kiedy nagle zadzwonił mój telefon. Był to klient, któremu zależało na kupieniu mojego pałacowego żyrandola i zapytał czy ogłoszenie jest aktualne, co rzecz jasna potwierdziłem. Tego samego dnia się u mnie ten człowiek zjawił. Zapłacił mi za żyrandol cenę, którą chciałem i nawet nie negocjował. Wyjaśnił, że potrzebuje takiego żyrandola do swojego pensjonatu i szukał ciekawych ofert już od dawna. Cieszył się, że zaoferowałem ten żyrandol. To była błyskawiczna sprzedaż.

Sprzedałem wszystko, co planowałem i zarobiłem na tym całkiem niezłe pieniądze. Do nowego mieszkania i tak muszę kupić meble, dlatego dodatkowa kasa zdecydowanie się przyda. Znajomi ucieszyli się, że przeprowadzam się do miasta, gdyż będziemy mogli częściej się spotykać.